Načítání...

Jak pracujeme

Pryč jsou doby, kdy stačilo nemovitost vyvěsit na Sreality a nebo někam na vývěsku. Nemovitost dnes musí být na prodej perfektně připravená a prezentace musí u  kupujících vzbudit zájem.

Podívejte se na moderní způsoby prezentace nemovitosti, které používáme při své práci. 

1

Home staging a virtuální home staging

Platí pravidlo, že uklizený a vkusně vyzdobený byt se prodává mnohem lépe než nemovitost, kde je nepořádek, nebo je nezařízená.

Homestaging spočívá v tom, že nemovitost je vybavena vzorovým nábytkem, dekoracemi a doplňky, tak aby si potenciální kupec dokázal své nové bydlení v inzerci i na prohlídce lépe představit a aby ho už samotná inzerce zaujala.

Virtuální home staging spočívá v  zařízení nemovitosti „virtuálním“ nábytkem, kdy grafik zasadí do fotografie 3D vizualizaci nábytku, spotřebičů a dekorací tak, aby vše působilo přirozeně a odpovídalo perspektivě daného pohledu.

2

Videoprohlídka nemovitosti

Videoprohlídka je ideálním způsobem, jak z domu či bytu ukázat co nejvíce a připravit inzerát, který skutečně zaujme. 

Nabídka nemovitosti s videoprohlídkou má mnohem více zobrazení v porovnání s jinými nabídkami. To znamená, že si inzerát prohlídne více lidí a stoupá šance na rychlejší objevení toho správného kupce. 

Videoprohlídka umožní si nemovitost prohlédnout již z domova a na skutečnou osobní prohlídku vypraví lidé, kteří mají opravdový zájem. Díky tomu šetří čas klientům.

3

Půdorysy a 3D půdorysy

Staré zažloutlé plány  a plánky malované tužkou na papíře určitě nejsou tou nejlepší prezentací vaší nemovitosti. Velké množství zájemců navíc není schopno se v plánech orientovat.

3D půdorys je nejlepší způsob, jak si udělat reálnou představu o prostoru a uspořádání jednotlivých prvků v nemovitosti. Tyto údaje totiž z textu ani fotografií nelze vyčíst. Informace o dispozičním uspořádání pomohou klientovi rozhodnout se, jestli daná nemovitost vyhovuje jeho požadavkům, aniž by v ní reálně byli, případně předtím, než ji ve skutečnosti navštíví.

3D půdorys představuje možnost, jak udělat inzerát na prodej nemovitosti zajímavější a atraktivnější pro potencionálního zájemce a odlišit  nabídku od desítek jiných, podobných a stejně lákavých.

4

Webová stránka nemovitosti

Vaše nemovitost si zaslouží víc než jen inzerát na realitních serverech.

Vytvoříme pro Vás webovou stránku, kde bude prezentována jen a pouze Vaše nemovitost.

Vlastní web nemovitosti, dodá každé nemovitosti punc exkluzivity, umožní prezentovat mnohem více informací než klasická inzerce na realitních serverech a zároveň podpoří marketing na sociálních sítích.

Podívejte se, jak může taková stránka vypadat:

https://rkzacek.cz/byt-3-kk-se-zahradou-v-c-b-a-tragera

 

 

5

Katalog nemovitosti

Každý klient při prohlídce nemovitosti dostane tištěný katalog s informacemi o nemovitosti, listem vlastnictví, průkazem energetické náročnosti, půdorysy atd.

Klienti si pak můžou nemovitost doma v klidu znovu prohlédnout.

Lidé si rádi užívají něco hmatatelného, něco, co může ležet na konferenčním stolku, kde si mohou označovat stránky, vrátit se k tomu později.

6

Reklama na sociálních sítích

Sociální sítě dnes hýbou světem. Proč je tedy nevyužít i při prodeji nemovitosti.

Facebook má v ČR přes 5 milionu uživatelů, Instagram má přes 3 miliony uživatelů, Youtube navštíví měsíčně přibližně 6 milionů uživatelů.

Na sociálních sítích tráví lidé velké množství času každý den. Jde tak o ideální prostor, kde jim nabídnout inzerát nemovitosti na prodej či k pronájmu.

Využijeme sílu sociálních sítí pro perfektní prezentaci vaší nemovitosti i její rychlý a snazší prodej nebo pronájem.

7

Vaše nemovitosti inzerujeme na těchto realitních portálech

Inzerce Vaší nemovitosti bude umístěná na všech těchto významných a nejnavštěvovanějších realitních portálech

8

Aukce nemovitostí

Každý majitel nemovitosti touží při prodeji dosáhnout co nejvyšší ceny. Aukce je vynikajícím, moderním a transparentním nástrojem, který umožní nejvyšší možnou cenu dosáhnout. Pro lepší představu si můžete prohlédnout video ukazující průběh aukce.

9

Právní služby

Samozřejmostí jsou komplexní právní služby při prodeji, nebo pronájmu Vaší nemovitosti. Spolupracujeme s právníky, kteří se specializují na realitní právo.

10

Developerské projekty

Zabýváme se také výstavbou a prodejem vlastních developerských projektů.

11

Umělá inteligence

Využíváme technologie umělé inteligence, což nejen zvyšuje pravděpodobnost úspěšného prodeje, ale také vylepšuje úroveň našeho zákaznického servisu.

Chcete si vyzkoušet jak AI pracuje? Na odkazu níže se můžete našeho AI robota zeptat na otázku z oboru realit.

AI robot

Dobrý den,

jsem robotický asistent RK Dalibora Žáčka. Mým úkolem je pečovat o návštěvníky jeho webové stránky v době, kdy je on zaneprázdněn a nemůže okamžitě reagovat.

Rád vám poskytnu informace z oblasti realit a odpovím na vaše dotazy. Snažím se poskytnout odpovědi se stejnou kvalitou jako pan Žáček.

Ptejte se mě na cokoliv z oboru realit. Pokusím se vám odpovědět stejně dobře jako pan Žáček. Pokud bych si nevěděl s něčím rady, dám vědět panu Žáčkovi, aby se vám ozval osobně.

Sem napište svůj dotaz:

Generování...

Reference

Všechny reference

Nejnovější články

Na co si dát pozor při podpisu nájemní smlouvy na byt?
02. 07. 2024

Na co si dát pozor při podpisu nájemní smlouvy na byt?

Podpis nájemní smlouvy na byt je důležitým krokem, který může ovlivnit vaši budoucnost. Jako realitní makléř vám doporučuji věnovat této záležitosti dostatečnou pozornost. V tomto článku se dozvíte, na co si dát pozor při podpisu nájemní smlouvy, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením. Přečtěte si můj článek a buďte připraveni na všechny nástrahy, které mohou nastat.

Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti a jak se jim vyhnout
26. 06. 2024

Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti a jak se jim vyhnout

Prodej nemovitosti může být náročný a stresující proces, bez ohledu na to, zda prodáváte dům, byt nebo komerční prostor. Řada majitelů nemovitostí se však při této příležitosti dopouští chyb, které mohou celý proces značně zkomplikovat a prodloužit. V tomto článku vám představím nejčastější chyby, kterých se prodávající dopouštějí, a poskytnu praktické rady, jak se jim úspěšně vyhnout.

Postup při koupi nemovitosti
20. 06. 2024

Postup při koupi nemovitosti

Koupě nemovitosti je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v životě. Tento proces může být složitý a plný nástrah, ale s mými radami a zkušenostmi realitního makléře se nemusíte ničeho obávat. Přečtěte si můj článek, ve kterém vám podrobně popíšu jednotlivé kroky, které vás čekají při koupi nemovitosti v České republice. Doporučuji vám, abyste si vše pečlivě prostudovali a byli dobře připraveni na tento významný krok.

Všechny články

Realitní tipy

Může vám někdo ukrást váš dům, byt, nebo pozemek? ANO, může!


Možná ani nevíte, že v česku se kradou nemovitosti ve velkém. Ano, za miliardy. Policie ČR dokonce vytvořila skupinu, která se zabývá nemovitostí kriminalitou.

Daň z nabytí nemovitosti se neplatí


V září roku 2020 schválila Poslanecká sněmovna a prezident podepsal zrušení daně z nabytí
nemovitosti. Dobrá zpráva, kupující už nemusí platit 4 %, když si koupí nemovitost.

Má to dvě drobné ale. Dochází k prodloužení časového testu a snížení maximální částky pro odpočet úroků z hypotéky.

3 kroky. Jak poznat dobrého makléře?


Možná si právě teď pokládáte tuto otázku. Ať si nakonec vyberete mě, nebo některého z kolegů, vybírejte dobře. A podle čeho? Možná vám napoví pár chytrých rad:

Všechny tipy

Realizované zakázky

Všechny nemovitosti

O nás

Naše RK byla založena v roce 1990, jako první v Č. Budějovicích a jsme zakládajícím členem Asociace realitní kanceláří ČR.

Pro svou práci využíváme ty nejmodernější nástroje prezentace nemovitosti. Videoprohlídky nemovitosti,  homestaging a virtuální homestaging nemovitosti, zpracování 3D půdorysů nemovitosti, zpracování vlastní webové stránky nemovitosti a její prezentaci na sociálních sítích atd.

Neváhejte se na nás obrátit i v případě, že potřebujete pouze radu či konzultaci z oboru nemovitostí, včetně ocenění Vaší nemovitosti zdarma.

Proč právě s námi?

Moderní přístup

Pro prezentaci Vaší nemovitosti používáme ty nejmodernější nástroje. Videoprohlídky, 3D půdorysy, homestaging a virtualstaging, vlastní webovou stránku nemovitosti, prezentaci na sociální sítích atd.

Dlouholetá praxe

V realitách se pohybujeme od roku 1990, kdy byla založena naše realitní kancelář, jako první v Českých Budějovicích. Máme za sebou stovky prodejů a pronájmů nemovitostí, ale i několik vlastních developerských projektů.

Nezávazná konzultace

Nabízíme nezávaznou konzultaci. Neváhejte se na nás obrátit i v případě, že potřebujete pouze radu či konzultaci z oboru nemovitostí.

RK Dalibor Žáček
33
let zkušeností v oboru
1026 +
klientů
856
realizovaných transakcí

Kontakt

Pokud se s námi chcete spojit, můžete nás kontaktovat přes formulář níže, zavolat nebo přijít do naší kanceláře.

 

Telefon: +420 387 312 665
Mobil: +420 606 301 954, +420 773 293 191, +420 602 293 191
E-mail: zacek@rkzacek.cz
WWW: www.rkzacek.cz

Kontaktní formulář

Odhad ceny nemovitosti

Online odhad během pár vteřin

Stačí vyplnit několik údajů ve formuláři níže a okamžitě získáte odhad ceny vaší nemovitosti.

Vypočítaná cena se vám zobrazí ihned na webu a také vám ji pošleme s dalšími údaji do e-mailové schránky.

Správně určená tržní cena

Pro výpočet ceny používáme reálné ceny podobných nemovitostí ve vašem okolí.

Získáte tak skutečnou tržní cenu vaší nemovitosti.

Vyvarujete se možných chyb

Vyhněte se chybám, které dokáží zbrzdit prodej nemovitosti i v řádech měsíců.

Chybně určená tržní cena Vám přináší komplikace a starosti, zbytečně tedy neriskujte.Spočítejte si tržní hodnotu vaší nemovitosti ZDARMA:


Vyberte typ nemovitosti:

Lokalita

Toto pole je povinné!
Toto pole je povinné!
Toto pole je povinné!

Velikost a stav

m2 Toto pole je povinné!

Vyberte stav nemovitosti!

Cenový odhad

Vyberte druh!


Další údaje

Dispozice

Vlastnictví

Energetická náročnost

Další plochy

m2
m2
m2
m2
m2

Další informaceVaše údaje

Toto pole je povinné!
Toto pole je povinné! E-mail nemá platný formát!
Toto pole je povinné! Telefon nemá platný formát!
Je potřeba souhlasit se zpracováním osobních údajů!

Po odeslání formuláře se vám ihned zobrazí vypočítaná cena zde na webu a výpočet vám také dorazí do e-mailové schránky.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA