S realitní kanceláří ŽÁČEK jsem byla velice spokojena. Po zadání žádosti o pronájem bytu byl byl do týdne pronajat, všichni zaměstnanci byli velice ochotni a vykonali i činnosti, které nebyly jejich povinností. Moc děkuji a jistě se na ně v budoucnu opět obrátím.
Spolupráci s RK Žáček mohu jen doporučit. Možná tím, že se nejedná o žádný korporát, dělá p. Žáček i jeho kolega pro prodej nemovitosti skutečně maximum. Prodávala jsem byt se statusem "družstevní" a sama jsem byla překvapená, jak rychle se nemovitost, kterou jsem dala do nabídky, prodala a co všechno pro prodej p. Žáček udělal. Kromě samotného prodeje, letáků, inzerce apod. "vyběhal" i všechna nutná potvrzení a doklady, stejně tak jsem mohla počítat i se zajištěním právních služeb. Samozřejmostí bylo zajištění převodu vody/elektriky/plynu. Nerada někoho doporučuji, protože nikdy nevíte....ale v případě RK Žáček s tím opravdu nemám problém. Vůbec nelituji uhrazené provize, kterou jsem si původně chtěla ušetřit nabídkou "bez realitky". Protože poté, co jsem viděla kompletní administrativu, která je s prodejem/nákupem/převodem vždy spojena, byla jsem skutečně ráda, že se toho v RK Žáček ujali a vše vyřídili na jedničku v opravdu velice krátkém termínu.
Vaší kancelář jsem dostal doporučenou od kamaráda. Velmi mile mě překvapila profesionální inzerce na webových stránkách, včetně natočeného videa nemovitosti. Veškerou administrativu zajistila RK, včetně změny na LV a já neměl s prodejem žádnou starost. Vaší kancelář určitě doporučím a v hodnocení NPS dávám 10 bodů. (nejvyšší hodnocení) S pozdravem M.Šafář
S realitní kanceláří konkrétně s p. Mertlem máme velmi dobrou zkušenost a mohu jen doporučit. Již poněkolikáté jsme s manželem využili služby k pronájmu bytu k naší naprosté spokojenosti. Perfektní, precizní servis a úžasný osobní přístup a rychlé jednání. Pokud budeme do budoucna řešit znovu pronájem, nákup či prodej nemovitosti, obrátíme se jen na tuto RK. Tímto bych chtěla poděkovat realitní kanceláři za perfektní spolupráci a servis.
S touto RK jsem maximálně spokojen, již v minulosti jsem jednal s panem Žáčkem st. a nyní s ml. a panem Mertlem. Se všemi probíhalo perfektní jednání a ať šlo o koupi domu v Hluboké nad Vltavou nebo prodeje garáží v Č.B., tak jejich činnost mohu jen doporučit.
Děkuji za profesionální přístup a velmi příjemné jednání. Realitní kancelář RK Žáček rozhodně doporučuji.
Jedná se o perfektní RK, která nám rychle, vstřícně, ochotně a čestně pomáhala se zajištěním nájemce do bytu 1+1. Pochválil bych jejich nasazení, neboť se snaží nám prodat ideální 1/6 domu v Prostějově. Tato RK se nebojí geografických rozdílů. *Spolek filosofických poradců*
Děkuji panu Žáčkovi za vlídné, bezproblémové a rychlé jednání. Doporučuji a moc děkuji.
Dobrý den. Rád bych touto cestou poděkoval za perfektní práci panu realitnímu makléři Daliboru Žáčkovi, při zprostředkování prodeje bytu v centru Českých Budějovic. Zařídili absolutně vše, spolupráce bez výhrad. Vřele doporučuji.
S RK Žáček mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jejím prostřednictvím jsem nemovitosti prodávala i kupovala a vždy vše proběhlo naprosto korektně, svižně a spolehlivě. Kancelář zařídila vše potřebné za mě a podmínky byly stoprocentně dodrženy. Mohu jen doporučit. Kristina Fučíková, České Budějovice
S majitelem RK se znám osobně a vím že je spolehlivý, proto jsme prodej bytu svěřili RK Žáček. Jednání bylo rychlé, vše bylo zajištěno profesionálně od inzerátu po převedení energií. Profesionální přístup, výborná komunikace.
S firmou RK Žáček jsme realizovali koupi dvou bytů, vše proběhlo rychle a naprosto korektně. Veškeré naše dotazy, prosby, žádosti byly vyřízeny okamžitě, přepisy energií vyřídila RK okamžitě. Je to kancelář s velmi vstřícnou a přátelskou atmosférou. Doporučuji na 100 %.
Velice děkuji za bezproblémový prodej bytu, organizaci jednotlivých prohlídek, rychlé a příjemné jednání. Realitní kancelář RK Žáček rozhodně doporučuji.
Děkuji za profesionální přístup, za rychlost a za ochotu při prodeji naší nemovitosti.
Po naší osobní zkušenosti můžeme jenom doporučit Realitní kancelář Žáček pro její profesionální a moderní přístup při prodeji naší nemovitosti. Vše proběhlo maximálně transparentně, lidsky a věnovali nám dostatek péče a pozornosti. Nemovitost jsme díky jejich zkušenostem prodali rychle. V budoucnu se vždy rádi na Realitní kancelář Žáček obrátíme.
S RK Žáček jsem spolupracoval na pronájmu bytu v Českých Budějovicích. Úžasná vstřícnost a profesionalita pracovníků této RK byla a i nadále je příkladná. Mohu tuto RK vřele doporučit.
Se službami RK Žáček jsem dlouhodobě spokojen se vším o co jsem žádal. Jednalo se v minulosti o zajištění koupě pozemku a řadovky na Hluboké a naposledy prodej dvou garáží v Č.B. Takže Dalibor a Vlasto moc dík – zdraví vás Fík
Děkuji touto cestou panu Žáčkovi za profesionální a vstřícný přístup při koupi domku v Nedabyli. Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit.
Ráda bych poděkovala panu D. Žáčkovi za zprostředkování prodeje nemovitostí. Již podruhé jsem se na něho s důvěrou obrátila. Vždy vstřícné, rychlé, profesionální jednání. Nemám co vytknout. Za mě jste jedničky! Přeji dalších úspěšných 30 let na trhu.
V tomto roce jsme se snažili prodat pozemky, u kterých jsem podílovým vlastníkem, přičemž tyto pozemky měli jistou komplikaci a to v složitějším napojení sítí. Pan Dalibor Žáček velmi usilovně pracoval na možnostech řešení a v mnoha případech se snažil najít cestu i tam, kde řešení bylo velmi složité, avšak realizovatelné. Jeho přístup byl vždy profesionální, čehož si cením. Pokud bych v budoucnu opět uvažoval o možnostech investiční příležitosti, či prodeje v realitním prostředí jižních Čech – určitě se s důvěrou obrátím na RK Žáček – jmenovitě na pana Dalibora Žáčka.
Dobrý den pane Žáček, S RK Žáček jsem byl velice spokojen. Jednalo se o rychlý a čistý prodej. Když srovnám s jinými realitkami, tak konečně bylo vše v pořádku. Děkuji za pěkný pozemek. V budoucnu až postavím RD a budu shánět nějaké nemovitosti, tak vím kam jít.
Se službami RK Žáček jsem byl spokojen. Co se týče servisu, nemohu nic vytknout.
Mé pozemky v Nemanicích jsem nabízel řadu let a prostřednictvím několika RK. Až RK Žáček prodej mých pozemků zrealizovala k podle mých představ a k mé spokojenosti.
Děkuji touto cestou panu makléři Daliboru Žáčkovi za zprostředkování prodeje domu v Č. Budějovicích. Jeho zkušenost, profesionalita a organizace prohlídek objektu mne naprosto zbavily starostí s prodejem. Tuto realitní kancelář mohu každému doporučit jako důvěryhodnou a spolehlivou.
Rád bych poděkoval RK Žáček za služby jeho kanceláře při prodeji mého bytu. Kancelář mě zbavila veškerých starostí spojených s prodejem, který proběhl perfektně a ke spokojenosti všech zúčastněných. Kancelář doporučuji, můžete se na ni obracet s plnou důvěrou.
Ráda bych vyjádřila díky panu makléři Daliboru Žáčkovi za zprostředkování prodeje mého statku v Jižních Čechách. Ze statku a jeho okolí natočil video, které prodeji pomohlo, jeho organizace prohlídek objektu byla bezchybná a vždy spolehlivě dodržel dojednané postupy. Samotný prodej proběhl hladce a dobře pro obě strany, k čemuž dopomohlo i příjemné vystupování pana Žáčka, který navíc spolehlivě zajistil vyřízení všech administrativních náležitostí. Jeho realitní kancelář doporučuji jako důvěryhodnou, profesionální a vůči klientům vstřícnou.
Služby RK Žáček mohu s čistým svědomím doporučit. Potřeboval jsem prodat malý byt v ČB – a protože žiji celkem daleko, bylo pro mne klíčové najít někoho spolehlivého, kdo všechno zařídí prakticky bez mé přítomnosti. Vše bylo „zprocesováno“ k mé plné spokojenosti, včetně souvisejících záležitostí (vyklízení, notářská úschova, převody energií apod.). Díky panu Žáčkovi se navíc podařilo prodej realizovat za vyšší cenu, než jsem původně očekával. Takže: díky!
Spolupracuji s realitní kanceláří Žáček více jak čtyři roky. Za tuto dobu jsem si vytvořil důvěru k profesionální práci RK. Prostřednictvím kanceláře jsem uzavřel desítky smluv, vždy jsem se cítil jako zákazník, veškerá agenda (kupní sml., VB, zápisů do katastru, jistotního účtu), toto vždy proběhlo perfektně, bez problémů.
Jsem věrným zákazníkem Dalibora Žáčka už dvacet let. Na Daliborovi oceňuji zejména jeho velké zkušenosti z oboru realit, které se projevují například tím, že pro mě dokáže najít vždy toho nejvhodnějšího nájemníka. Velmi si také cením jeho trpělivosti a vytrvalosti, když se občas stane, že hledání nového nájemníka trvá déle. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro pronájem své nemovitosti, určitě se obraťte na RK Žáček.
Obec Litvínovice využila služby Realitní kanceláře Žáček ve věci koupě pozemku na svém katastru. Byli jsme mile překvapeni profesionálním jednáním realitní kanceláře, vstřícnou a bezproblémovou komunikací, která vedla k velmi rychlému vyřízení celé záležitosti, včetně zápisu změny do katastru.
We were very satisfied with the services of the real estate agency Realitní Kancelář Dalibor Žáček for the sale of our family property. Professional skills and communication were at a very high level. Delivery of the property to the purchaser and management of all administrative matters , thanks to Mr. Žáček, everything took place in a friendly atmosphere. Thank you!
Rád bych pochválil RK Žáček za perfektní spolupráci a hlavně pomoc při realizaci nákupu pozemku. I přes nemalé komplikace při vyřizování hypotéky na danou nemovitost mi pan Žáček vždy vyšel ochotně vstříc a několikrát nám domluvil nový termín pro zaslání platby majitelce pozemku. Tuto realitní kancelář mohu vřele doporučit a to díky profesionálním službám tak i lidskému přístupu pana Žáčka.
Vážený pane Žáčku, děkuji Vaší RK za ukázkovou vstřícnost a maximální ochotu při prodeji pozemků na Hluboké n. Vltavou. Byla jsem s vaším přístupem velice spokojena a určitě vás doporučím svým známým a přátelům.
Se službami RK jsem byla velmi spokojena. Na strategii prodeje nemovitosti jsme se domluvili, komunikace a celkové služby spjaté s prodejem byly na vysoké úrovni. Profesionální přístup byl i při předání nemovitosti kupujícím a vyřízení všech administrativních záležitostí při přepisu energií a služeb. Díky panu Žáčkovi vše probíhalo v přátelském duchu. Děkuji!
Vážený pane Žáčku, Jsme velmi spokojeni s Vaší realitní kanceláří. Vstřícnost, ochota a profesionalita to je právě to co musíme vyzdvihnout. Jsem nadšení jak rychle vše došlo ke zdárnému prodeji. Mohu jen doporučit známým a ostatním kdo hledá spolehlivou realitní kancelář. Pan Žáček zajišťoval prodej námi zakoupeného pozemku. Velmi oceňujeme kvalitu poskytovaných informací, rychlou a slušnou komunikaci, férové a otevřené jednání bez používání nátlakových obchodních praktik. Příjemně nás potěšila i férově sestavená kupní smlouva a dobrá spolupráce se smluvní advokátní kanceláří. Pana Žáčka vřele doporučujeme a sami jeho služeb v budoucnu rádi využijeme.
S RK Žáček spolupracuji již 20 let při pronájmu, prodeji a správě všech svých nemovitostí. Jejich služby mohu jen doporučit.
S realitní kanceláří spolupracuji velmi dlouho, první byt v ČB. jsem přes tuto kancelář koupil před více než 25 lety. Dále stavební pozemek na Srubci a dvě garáže na Máji. Vždy mi byla doporučena tržní a realizovatelná cena na prodej k oboustranné spokojenosti. V podstatě jsem se nemusel o nic starat, jen můj souhlas (nesouhlas) s prodejem a podpisy potřebných dokumentů. Mohu tuto realitku vřele doporučit všem.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA