Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům J. Kolářové

Popis nemovitosti

Dům s dispozicí 3+kk o podlahové ploše 73 m2. Možnost rozšíření nástavbou patra o další byt 3+kk, 69 m2, podle přiložené studie. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Nová střecha, fasáda včetně zateplení, nová okna s předokenními i vnitřními žaluziemi, nové podlahy, nové vytápění plynovým kotlem včetně radiátorů, nové vnitřní i vstupní dveře. Dům se skládá z předsíně, vstupní haly, dvou pokojů, pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s WC, komory a spíže. Dům má zastavěnou plochu 97 m2, na pozemku vedlejší stavba skladů o zastavěné ploše 18 m2. Před domem je zastřešená terasa s posezením a udržovaná zahrada o výměře 128 m2. Velikost pozemku celkem 243 m2.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys stávajícího stavu

Studie přestavby domu

Byla zpracována studie na nástavbu domu o jedno podlaží, kterou se dům zvětší o další byt 3+kk o podlahové ploše 69 m2.

Umístění domu a okolí

Dům  se nachází ve staré zástavbě na okraji  sídliště Vltava, které nabízí veškerou občanskou vybavenost, Obchodní centrum Vltava 400 m, Poliklinika Vltava 200 m, škola 500 m, školka 150 m.

Vzdálenost od centra města je 3 km, tj. 5 minut autem, nebo 15 minut autobusem.

Zároveň nabízí široké možnosti využití volného času. Přírodní rezervace Vrbenské rybníky je vzdálená 600 m, cyklostezka Č.B. Purkarec  900 m, pláž Vltava 900 m, vodácký areál Lídy Polesné 2,5 km, Park Čtyři Dvory se skateparkem a dalším sportovním využitím 400 m.

    

       

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF