Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1, 28. října.

Popis nemovitosti

Rekonstruovaný byt 3+1 se zahradou v blízkosti centra Č.Budějovic

Nabízíme Vám rekonstruovaný byt 3+1 o podlahové ploše 120 m2 ve druhém patře zrekonstruovaného činžovního domu v blízkosti centra Č.Budějovic.

Byt se skládá z předsíně, 3 prostorných obytných pokojů, kuchyně s jídelnou a spíží, koupelny a samostatného WC. Je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči a skříněmi. Vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel. V bytě jsou nové dveře, nové podlahy a nová koupelna, které přináší moderní a čistý vzhled.

K bytu je ve spoluužívání prostorná zahrada o rozloze 230 m2, která nabízí možnost relaxace a trávení volného času na čerstvém vzduchu. 

Výhodou tohoto bytu je jeho výborná poloha. Od centra Č.Budějovic je vzdálen pouze 200 m, což znamená, že máte veškerou občanskou vybavenost, restaurace, obchody a veřejnou dopravu doslova na dosah ruky.

Možnost nastěhování od 1. září 2023.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes! Tento rekonstruovaný byt je ideálním místem pro ty, kteří hledají moderní a prostorné bydlení v blízkosti centra města.

Měsíční nájem 13.000,- Kč

+ zálohy na služby 6.000,- Kč

+ provize RK 13.000,- Kč

Videoprohlídka

PENB

PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Zákon  ukládá realitním kancelářím povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF