Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu Baarova

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+1 v Českých Budějovicích, Baarova ulice

Nabízíme k pronájmu prostorný byt 2+1 o celkové ploše 59 m2, který se nachází v klidné části ulice J.Š.Baara v Českých Budějovicích. Byt je vzdálený pouhých 700 m od centra města, což zajišťuje snadnou dostupnost veškeré občanské vybavenosti.

Popis

Byt je součástí domu, který prošel kompletní revitalizací. Samotný byt prošel také celkovou rekonstrukcí a nabízí nové vybavení. Zděné jádro, nová koupelna, kuchyňská linka včetně spotřebičů, podlahy, vestavěné skříně a nové dveře. K bytu také patří 3 m2 sklep pro další úložný prostor. Byt je částečně vybavený, kuchyně, vestavěné skříně, postele.

Výhody bytu

Okolí

V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti se nachází supermarket BILLA (400 m), obchodní centrum IGY (1 km), základní škola (350 m) a školka (400 m). Poliklinika Sever je vzdálená pouhých 500 m. Zastávky MHD Jírovcova, Pekárenská, nebo Nádržaní 400 m.

Pokud máte zájem o tento prostorný byt v klidné lokalitě Českých Budějovic, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme další informace a domluvíme si prohlídku.

Finanční podmínky

Měsíční nájem 12.000,- Kč

Záloha na služby 4.000,- Kč

Vratná kauce 16.000,- Kč

Provize RK 16.000,- Kč

K nastěhování 1.1.2024.

Videoprohlídka

Půdorysy

P.E.N.B.

Pozemek

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF