Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu Větrná

Popis nemovitosti

Reference pronajímatele:

Jsem věrným zákazníkem Dalibora Žáčka už dvacet let. Na Daliborovi oceňuji zejména jeho velké zkušenosti z oboru realit, které se projevují například tím, že pro mě dokáže najít vždy toho nejvhodnějšího nájemníka. Velmi si také cením jeho trpělivosti a vytrvalosti, když se občas stane, že hledání nového nájemníka trvá déle. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro pronájem své nemovitosti, určitě se obraťte na RK Žáček.

Ing. Tomáš Nutil

Popis bytu

Pronájem bytu 2+kk v Č. Budějovicích, Větrná ul. Byt 2+kk,54 m2, v novém, zděném domě. Byt se nachází v 5. patře s výtahem. Byt se skládá z prostorné chodby s vestavěnými skříněmi, obývacího pokoje s vybavenou kuchyní a ložnice. Součástí jsou dvě kolárny a sklep v přízemí domu. Před domem vlastní parkoviště.

Sídliště Čtyři Dvory nabízí veškerou občanskou vybavenost, Obchodní centrum Čtyři Dvory s multikinem Cinestar 250 m2, škola 350 m, školka 50 m.

Akademie věd a Jihočeská univerzita 500 m.

Zároveň nabízí široké možnosti využití volného času. Sportovní areál SK Čtyři Dvory 800 m, Hokejové centrum Pouzar 1 km, Branišovský les 1 km, přírodní rezervace Vrbenské rybníky 1 km, dětské hřiště 100 m, dětský zábavní park Bez bot 700 m, Park Čtyři Dvory se skateparkem a dalším sportovním využitím 1,2 km.

Měsíční nájem 10.900,- Kč měsíčně. Zálohy na služby 3.000,- Kč měsíčně

Vratná kauce 13.900,- Kč

Provize 12.000,- Kč.

Videoprohlídka

P.E.N.B.

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF