Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 4+1 E. Destinové

Popis nemovitosti

Družstevní byt s balkonem a komorou o celkové ploše 86,4 m2, se nachází na sídlišti Šumava v klidné, neprůjezdné ulici E. Destinové.

Byt se prodává včetně vybavení na fotodokumentaci, je tedy možné se ihned nastěhovat, nebo byt pronajmout.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí. Kompletní rekonstrukce podlah v obytných místnostech (stěrka, kročejová podložka, lamino) včetně lištování, nově vymalováno, osazeny nové obložkové zárubně a dveře. Nová zděné jádro a celková rekonstrukce koupelny. Nová kuchyně, dlažby, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů.  Nové rozvody a instalace. V komoře velká regálová skříň s konstrukcí pro zavěšení šatů.

Dispozice bytu je 4+1, podlahová plocha je 79,8 m2 + 4,1 m2 balkon a 2,5 m2 sklep a je umístěný ve 2. podlaží. Skládá se z obývacího pokoje 19,9 m2 s balkonem 4,1 m2, kuchyně s jídelnou 10,8 m2, ložnice 12,1 m2, pokoje 12,1 m2, pokoje 8,7 m2, předsíně s halou 9 m2, komory 3 m2 a koupelny s WC 4,2 m2. Okna obývacího pokoje, jídelny, pokoje a balkon jsou orientována na západ, okna ložnice a dalšího pokoje jsou orientována na sever. V přízemí domu je společná kolárna a sklepní kóje.

Dům prošel rovněž kompletní revitalizací. Kompletní výměna stoupaček vody + vnitřních rozvodů a vodoměrů, na všech otopných tělesech jsou termostatické hlavice, zateplení fasády, nově provedeno malování fasády, celková rekonstrukce společných prostor objektu, dlažba, štukování a SDK podhledy, dveře vnitřní i vchodové, nový výtah a úprava schodišťového prostoru. 

Dům se nachází ve velice klidné poloze, na okraji sídliště Šumava, ve slepé ulici Emy Destinové, zároveň nabízí veškerou občanskou vybavenost, mateřská a základní škola je přímo vedle domu, Centrum Šumava se zdravotním střediskem, poštou a nákupním centrem je vzdálené 370 m. Obchodní centrum Čtyři Dvory s multikinem Cinestar je vzdálené 700 m.

Dům má také velmi dobrou dopravní dostupnost. Zastávka MHD je vzdálená 200 m. Centrum města je vzdálené 2,5 km a dostanete  se do něj autobusem za 7 minut ale i pěšky za 30 min.

 

Nabídková cena 3.990.000,- Kč

Videoprohlídka

Půdorysy

P.E.N.B.

Měsíční platby

Voda, teplo, fond oprav, spol. prostory atd. 4.400,- Kč měsíčně

Elektřina 1.000,- Kč

Plyn 350,- Kč

Celkem měsíční platba 5.750,- Kč

 

Roční vyúčtování záloh:

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF