Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek v Hluboké

Popis nemovitosti

Pozemek pro výstavbu RD v Hluboké nad Vltavou, Zámostí, lokalita „Na Pivoňce – Luční potok“.

Atraktivní lokalita na východním okraji obce, s krásným výhledem do krajiny a údolí Lučního potoka. Pozemek je určený územním plánem jako parcely pro RD. Na pozemku bude nutné vybudovat na náklady kupujícího ZTV, tedy komunikaci a napojení na sítě. Je již vydané územní rozhodnutí a zpracovaný projekt na vybudování ZTV. Výstavba ZTV je ve fázi přípravy. Napojení na sítě a páteřovou komunikaci je na hranici pozemku. Jedná se celkem o tři pozemky, každý pro dva RD. ZTV bude financováno společně majiteli všech čtyř pozemků. Velikost jednotlivých pozemků je cca 2.000 m2.

Videoprohlídka

Reference kupujících

V tomto roce jsme se snažili prodat pozemky, u kterých jsem podílovým vlastníkem, přičemž tyto pozemky měli jistou komplikaci a to v složitějším napojení sítí. Pan Dalibor Žáček velmi usilovně pracoval na možnostech řešení a v mnoha případech se snažil najít cestu i tam, kde řešení bylo velmi složité, avšak realizovatelné. Jeho přístup byl vždy profesionální, čehož si cením.

Pokud bych v budoucnu opět uvažoval o možnostech investiční příležitosti, či prodeje v realitním prostředí jižních Čech – určitě se s důvěrou obrátím na RK Žáček – jmenovitě na pana Dalibora Žáčka.

Bc. Tomáš Rubáček., MBA, České Budějovice

Měla jsem uzavřenou smlouvu o zastoupení při prodeji mého pozemku s jednou kanceláří. Bohužel se ani po delší době tento prodej neuskutečnil. Teprve, když se prodeje ujala Realitní kancelář Žáček, záležitost s prodejem už vypadala nadějně. Byla jsem panem Žáčkem vždy po každém jeho jednání se zájemci informována, což hodnotím velice kladně. Moje očekávání prodeje pozemku se naplnilo a k prodeji došlo bez problémů.

Děkuji za vstřícné jednání Realitní kanceláři Žáček.

Marta Janíková, Praha

Vážený pane Žáčku, děkuji Vaší RK za ukázkovou vstřícnost a maximální ochotu při prodeji pozemků na Hluboké n. Vltavou. Byla jsem s vaším přístupem velice spokojena a určitě vás doporučím svým známým a přátelům.

S pozdravem

Anna Baudyšová

Rád bych pochválil RK Žáček za perfektní spolupráci a hlavně pomoc při realizaci nákupu pozemku. I přes nemalé komplikace při vyřizování hypotéky na danou nemovitost mi pan Žáček vždy vyšel ochotně vstříc a několikrát nám domluvil nový termín pro zaslání platby majitelce pozemku. Tuto realitní kancelář mohu vřele doporučit a to díky profesionálním službám tak i lidskému přístupu pana Žáčka.

Tomáš Raus

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF