Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Luxusní byt Č. Krumlov, Latráň

Popis nemovitosti

Pronájem exkluzivního dvojpodlažního bytu v srdci Č.Krumlova

Představujeme Vám jedinečnou příležitost pronajmout si dva vzájemně propojená patra po důkladné rekonstrukci, nacházející se přímo v historickém centru města Český Krumlov, v malebné ulici Latrán. Tato exkluzivní nemovitost se pyšní svou polohou jen několik metrů od vstupu do známého krumlovského zámku, nabízí tak nejen prestižní adresu, ale i neopakovatelné výhledy a atmosféru starobylého města.

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 4+1 o rozloze 120 m² umístěný ve třetím nadzemním podlaží, který je prostřednictvím elegantního dřevěného schodiště propojen s bytem 3+1 o rozloze 100 m² ve čtvrtém nadzemním podlaží. Z bytu ve třetím podlaží je přístup na prostornou terasu, odkud se naskýtá dechberoucí výhled na panoráma Českého Krumlova. Z oken obou bytů můžete obdivovat historický zámek a okolní architekturu, která dodává bydlení jedinečný charakter.

Prostory je možné využít k bydlení, nebo i jako kancelář, ordinaci atd.

V rámci rekonstrukce prošly byty kompletní renovací - od interiérů, přes okna a dveře, podlahy, až po zcela nové koupelny a kuchyně. Bylo zavedeno nové ústřední vytápění a provedena výměna veškerých rozvodů, což zaručuje vysoký standard bydlení.

Výhody pronájmu

Nezmeškejte příležitost bydlet v jednom z nejkrásnějších měst České republiky, v bytě, který kombinuje historický šarm s moderním komfortem. Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás ještě dnes a staňte se součástí života v srdci Českého Krumlova!

Měsíční nájem 50 tis. Kč + zálohy na služby

Provize RK 1 měsíční nájem

Videoprohlídka

Půdorysy

3D půdorysy

 

 

 

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF