Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Popis nemovitosti

Útulná zděná chata u Starohodějovického potoka

Představujeme Vám jedinečnou příležitost stát se majitelem kouzelné chaty, která se nachází v malebném údolí Starohodějovického potoka. Tato chata nabízí dokonalé útočiště pro ty, kteří hledají klid a soukromí, ale zároveň chtějí být v dosahu města.

Popis nemovitosti

Chata je postavena z cihelného zdiva 30 cm se zateplením a skládá se z přízemí a podkroví. V přízemí najdete prostornou obytnou místnost spojenou s kuchyní 15 m2, která je vybavena vším potřebným pro vaření a společné stolování. Dále se zde nachází předsíň 2,6 m2, koupelna s WC 3,5 m2 a terasa s pergolou 13 m2. V podkroví se nachází ložnice 14,5 m2, která poskytuje dostatek soukromí a klidu pro odpočinek. Na zděnou chatu navzuje dřevěný přístavek kolny 13 m2 a základy o ploše 36 m2 připravené pro další přístavbu. Přístavba chaty je však omezena územním plánem (platný ÚP najdete dále v nabídce)

Chata je zděná, což zaručuje její dlouhodobou stabilitu a nízké náklady na údržbu. K nemovitosti dále patří dřevěná kolna, která poskytuje další úložný prostor nebo může sloužit jako dílna pro kutily.

Zastavěná plocha celkem 58 m2

Zastavěná plocha obytné části 31,5 m2.

Užitná plocha 51,7 m2.

Obytná plocha 35,6 m2.

Vytápění kamny na tuhá paliva.

Napojení na elektřinu a užitkovou (není pitná) vodu z vlastní kopané studny, hluboké cca 10 m, ve  spodní části pozemku.

Odpad do plastového septiku na vyvážení.

Zahrada

Velká, udržovaná zahrada nabízí dostatek prostoru pro relaxaci, pěstování zeleniny nebo květin. Ve spodní části pozemku, který přiléhá k potoku, se nachází jezírko, jež dodává celému místu atmosféru.

Velikost pozemku 1.740 m2.

Stav a lokalita

Chata je ve velmi dobrém udržovaném stavu, což umožňuje okamžité užívání, nebo i trvalé bydlení, bez nutnosti dalších investic. Nachází se uprostřed přírody, což je ideální pro milovníky klidu, turistiky a cyklistiky. Přesto je dostupnost do města velmi dobrá, což zajišťuje pohodlné bydlení s možností využití všech městských služeb.

Vzdálenost od zastávky MHD Staré Hodějovice je 700 m.

Příjezd k chatě je po nezpevněné lesní cestě. Cesta je částečně v majteků Lesů ČR a částečně majitelů sousedních chat. 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit kus přírody s veškerým komfortem. Tato chata je ideálním místem pro váš nový začátek, víkendové úniky nebo jako investice do budoucna.

Kontaktujte nás

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

 

Cena 2.700.000,- Kč

Videoprohlídka

Půdorys

3D půdorysy

P.E.N.B.

Není povinnost uvádět:

 u budov s celkovou energeticky vztažnou plochou menší než 50 m2,

 u staveb pro rodinnou rekreaci (chaty, chalupy), které jsou užívány jen část roku a jejichž odhadovaná spotřeba energie je nižší než 25 % spotřeby energie, k níž by došlo při celoročním užívání,

Územní plán

V územním plánu obce je celý pozemek vedený jako plocha rekreace.

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF