Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1 J. Š. Baara

Popis nemovitosti

Byt v OV 2+1, s podílem na uzamykatelné zahradě o výměře 3.500 m2 v Českých Budějovicích, J. Š. Baara.

Byt v osobním vlastnictví se nachází v klidné části ulice J.Š.Baara a je vzdálený 700 m od centra města. Součástí prodeje je podíl na pozemku s oplocenou a uzamykatelnou zahradou se vzrostlou zelní a dětským hřištěm a také vlastním parkovištěm o celkové ploše 9.180 m2.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí. Zděné jádro, nová koupelna, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, podlahy, vestavěné skříně, nové dveře. Dispozice bytu je 2+1 s komorou, celková plocha 58,26 m2. + 3 m2 sklep. Byt se nachází 2.NP (první patro). Skládá se z předsíně s vestavěnou skříní a komorou, obývacího pokoje, ložnice, kuchyně s jídelním koutem, nové, vyzděné koupelny,  samostatného  WC. Okna bytu jsou orientována na jih s výhledem do soukromé zahrady, která je součástí prodeje. V přízemí domu se nachází společná kočárkárna, kolárna a vlastní sklepní kóje.

Dům je zděný, cihlový a prošel rovněž kompletní revitalizací. Zateplení fasády, výměna oken, oprava střechy, výměna stoupaček, výtahu a domovních schránek, výměna vstupních dveří do domu a dveří společných prostor.

Vytápění bytu je ústřední dálkové (Teplárna).

V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost. BILLA 400 m, obchodní centrum IGY 1 km, základní škola 350 m, školka 400 m, Poliklinika Sever 500 m.

CENA 3.700.000,- Kč

Videoprohlídka

Půdorysy

P.E.N.B.

Letecký pohled se zákresem pozemku

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF