Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt + v Č. Krumlově, Plešivec

Popis nemovitosti

 

Moderní, rekonstruovaný byt o velikosti 2+1 Českém Krumlově.

Představujeme Vám tento rekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o velikosti 60 m2, který se nachází na 4. patře bytového domu v Českém Krumlově., ulice Sídliště Plešivec. Byt se nachází na úplném okraji sídliště Plešivec, nad údolím řeky Vltavy. Z pozemku za domem je krásný výhled na údolí řeky Vltavy, kde můžete sledovat měnící se roční  období a užívat si klidu a ticha přírody. Zároveň je byt v příjemné docházkové vzdálenosti 1,4 km od centra města.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí, včetně stavebně upravené dispozice a zděné koupelny, nových podlah, plovoucí podlahy v ložnici a keramická dlažby v ostatních místnostech. Okna v ložnici a obývacím pokoji jsou vybavena žaluziemi.  Prostorné vestavěné skříně v chodbě a ložnici poskytují dostatek úložného prostoru.

Byt se skládá z předsíně, vstupní chodby s vestavěnými skříněmi o výměře 12 m2, obývacího pokoje 21 m2, ložnice 14 m2, kuchyně s jídelnou 7 m2 a koupelny s WC 4 m2. V přízemí domu je sklep 2 m2 a společné prostory domu.

Dům rovněž prošel celkovou rekonstrukcí. Zateplení fasády, nová okna, nový výtah, nová střecha atd. V letošním roce je plánovaná výměna topení, která bude hrazená z fondu oprav, ve kterém je naspořená částka 2,7 mil. Kč

Pro více informací o tomto rekonstruovaném bytě v Českém Krumlově nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost ukázat vám tento jedinečný byt.

 

Nabídková cena 3.100.000,- Kč.

Možnost dokoupení garáže v sousedních řadových garážích.

 

Videoprohlídka

Půdorys bytu

3D půdorysy bytu

Měsíční platby

P.E.N.B.

 

PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Zákon ukládá realitním kancelářím povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.

 

Okolí bytu

 Byt nabízí pohodlné bydlení na dosah přírody.  Okružní vyhlídková trasa vedoucí lesem k zámku Český Krumlov začíná 200 m od domu a  k až zámku je dlouhá 2,5 km. Cestou je možné navštívit Vyhlídku Smutný les, dětské hřiště, venkovní posilovnu a naučnou stezku Dubík s rybníčkem a herními prvky pro děti.  https://www.ckrumlov.cz/docs/cz/20190429_Stezka_Dubik.xml   Další dětské hřiště se nachází přímo před domem.

Vzdálenost k řece Vltavě  je pouhých  600 m a je na ní krásný výhled z pozemku přímo za domem.

Zároveň nabízí veškerou potřebnou infrastrukturu. Zastávka MHD je vzdálená  180 m, Supermarket COOP 430 m,  mateřská škola 250 m, základní škola 350 m.

   

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF