Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1 Větrná

Popis nemovitosti

Byt 63 m2 v Českých Budějovicích, Větrná ulice.

Byt se nachází na sídlišti Šumava, na konci ulice Větrná. Byt má výjimečnou polohu, jedná se poslední dům v ulici Větrná,  v sousedství sportovního areálu Čtyři dvory a je obklopený zelení a vzrostlými stromy.

Současná dispozice bytu je 2+1. Jednoduchou příčkou lze změnit dispozici na 3+1.

Byt prošel v roce 2020 celkovou rekonstrukcí. Zděné jádro, nové štuky, nová koupelna, nová kuchyně, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, podlahy, vestavěné skříně. Dispozice bytu je 2+1 s balkonem, celková plocha 63 m2, podlahová plocha bytu 59,3 m2 + balkon 2,3 m2 + sklep 1,2 m2. Byt se nachází 3.NP (druhé patro). Skládá se z předsíně s vestavěnou skříní a komorou, obývacího pokoje s balkonem, ložnice, kuchyně s novou kuchyňskou linkou, jídelny, nové, vyzděné koupelny s WC a balkonu s krásným výhledem do zeleně. Okna z jídelny, obývacího pokoje a balkon jsou orientována na východ, okna z kuchyně a ložnice na sever.  V přízemí domu se nachází společná kočárkárna, kolárna a vlastní sklepní kóje.

Dispozici bytu je možné upravit na 3+1

Dům prošel rovněž kompletní revitalizací. Zateplení fasády, výměna oken, oprava střechy, výměna stoupaček, výtahu a domovních schránek, výměna vstupních dveří do domu a dveří společných prostor, nové dlažby ve vstupní chodbě. V domě je instalovaný kamerový systém.  

Sídliště Čtyři Dvory nabízí veškerou občanskou vybavenost,  Obchodní centrum Čtyři Dvory s multikinem Cinestar 300 m2, škola 350 m, školka 400 m.

Zároveň nabízí široké možnosti využití volného času. Sportovní areál SK Čtyři Dvory se nachází přímo před domem, Hokejové centrum Pouzar 250 m, Branišovský les 1 km, přírodní rezervace Vrbenské rybníky 650 m, dětské hřiště 100 m, dětský zábavní park Bez bot 150 m, Park Čtyři Dvory se skateparkem a dalším sportovním využitím 350 m.  

Vzdálenost od centra města je 3,5  km, tj. 5 minut autem, nebo 15 minut autobusem.

CENA 3.799.000,- Kč

Videoprohlídka

P.E.N.B.

Měsíční poplatky

Měsíční platby

Topení 888,- Kč

Voda 756,- Kč

Elektřina 900,- Kč

Správa, spol.pr. 303,- Kč

Fond oprav 1.662,- Kč

Celkem 4.509,- Kč

Ve fondu oprav je naspořená částka 3 mil. Kč.

Za uplynulý rok byl přeplatek na zálohách 6,7 tis. Kč.

Roční vyúčtování

Půdorysy

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF