Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk Otavská

Popis nemovitosti

Byt 3+kk v osobním vlastnictví v Českých Budějovicích, Otavská ulice.

Byt se nachází na západním okraji sídliště, s krásným výhledem na přírodní rezervaci Vrbenské rybníky a Kleť.

Byt prošel v roce 2020 době celkovou rekonstrukcí, zděné jádro, nová koupelna, WC, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, podlahy, štuky, vestavěné skříně, vnitřní dveře včetně zárubní, nové rozvody elektřiny.

Dispozice bytu je 3+kk, podlahová plocha je 62 m2 a je v 6.patře. Skládá se z prostorného obývacího pokoje s jídelním koutem a novou kuchyní, ložnice, pokoje a chodby s vestavěnými skříněmi na míru. Všechna okna jsou orientována na západ, díky tomu je byt krásně prosluněný. Z oken je krásný výhled do přilehlého parku, na přírodní rezervaci Vrbenské rybníky, horizont Blanského lesa s horou Kleť a Kluk a také na západ slunce.  Na oknech jsou instalovány venkovní žaluzie, které brání přehřívání bytu v letních měsících. V přízemí domu je společná kolárna, kočárkárna a sklepní kóje.

Dům prošel rovněž kompletní revitalizací. Zateplení fasády, výměna oken, výměna stoupaček, výtahu a domovních schránek. V loňském roce proběhla oprava střechy. V letošním roce proběhla výměna vstupních dveří do domu a dveří společných prostor. V současné době probíhá oprava a čištění fasády, výměna  měřidel energií v bytech, dále pokládka nové dlažby a malování ve vstupní chodbě do domu. Je v plánu montáž kamerového systému a balkonů. V přízemí domu se nachází nebytový prostor – kadeřnictví. Výnos z pronájmu jde do fondu oprav. Ve fondu oprav je naspořená částka 2 mil. Kč.

Za domem se nachází velké zelené prostranství s dětským sportovištěm a dětskými hřišti.

Před domem se nachází park se vzrostlými stromy, psí hřiště a také  parkoviště s dostatečnou kapacitou míst.

Cena 3.999.000,- Kč

Videoprohlídka

Půdorysy

P.E.N.B.

Měsíční poplatky

3608 Kč –  fond oprav, topení + voda, společné prostory atd.

Z toho fond oprav 1.428,- Kč

1300 Kč – elektřina,

200 Kč – plyn.

(přihlášeno – 4 osoby)

Roční vyúčtování:


Okolí domu

Byt se nachází v klidné části sídliště Vltava, které nabízí veškerou občanskou vybavenost, Obchodní centrum Géčko, Poliklinika Vltava, škola, školka.

Vzdálenost od centra města je 3,5 km, tj. 5 minut autem, nebo 15 minut autobusem.

Zároveň nabízí široké možnosti využití volného času. Přírodní rezervace Vrbenské rybníky je vzdálená 500 m, cyklostezka Č.B. Purkarec  500 m, pláž Vltava 500 m, vodácký areál Lídy Polesné 2,5 km, Park Čtyři Dvory se skateparkem a dalším sportovním využitím 1 km.  

  

        

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF