Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk se zahradou v Č.B.

Popis nemovitosti

Prodej bytu v OV, 3+kk s balkonem a zahradou

Nabízíme k prodeji jedinečný byt o velikosti 3+kk s celkovou plochou 72 m², situovaný na adrese České Budějovice, A. Trägera, , ve 2. nadzemním podlaží. Tento byt vznikl kompletní rekonstrukcí a nástavbou domu v roce 2008, díky čemuž nabízí moderní bydlení postavené z moderních materiálů.

Klíčové vlastnosti

Popis nemovitosti

Tento byt nabízí komfortní bydlení pro každého, kdo hledá klidné a příjemné prostředí. Díky orientaci oken na východ do zahrady si můžete užívat klidného rána s prvními paprsky slunce na balkonu, který se táhne po celé šíři bytu. a má a výhled na dobře udržovanou zahradu. Prostorná zahrada 400 m2 s altánem a grilem poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek na čerstvém vzduchu a je ideální pro letní večery s přáteli nebo rodinou.

Byt se nachází v domě, který prošel celkovou rekonstrukcí a nástavbou v roce 2008 a je prakticky novostavbou, což zajišťuje vysoký standard bydlení. S bytem je spojen podíl na zahradě o rozloze 400 m², která nabízí nejen prostor pro relaxaci, ale i pro aktivní trávení volného času.

 Byt se skládá z předsíně s vestavěnou skříní 4,2  m2, obývacího pokoje s kuchyňským koutem 24  m2, ložnice 12,4 m2 s výklopnou postelí, která umožňuje zvětšení prostoru ve dne,  dětského pokoje 11 m2, koupelny 4,1 m, s komorou  1,9  m2 a balkonu 13 m2. Vytápění je ústředním topením, plynovým kotlem pro celý dům, každý byt má samostatné měření. Ohřev vody je zajištěn bojlerem, samostaným pro byt.

Poloha bytu:

Byt se nachází v ulici A. Trägera. Okolí domu nabízí veškerou infrastrukturu, mateřská škola A.Tragera a základní škola Kněžské Dvory je vzdálená 200 m, supermarket TERNO 900 m.

Dům má také velmi dobrou dopravní dostupnost. Zastávka MHD je vzdálená 150 m.

Zároveň nabízí široké možnosti využití volného času, park Tyršův sda s dětským hřištěm je vzdálený 100 m, cyklostezka na Hlubokou nad./Vlt 800 m, rekreační Nemanický rybník s wakeparkem a sportovní areál Nemanice s fotbalovým, tenisovým a dětským hřištěm 1.500 m.  

Proč si vybrat tento byt?

Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci klidného bydlení s možností rychlého přístupu do centra města. Nabízí nejen komfortní a moderní bydlení, ale také jedinečný prostor pro odpočinek a zábavu na vlastní zahradě. Nečekejte a udělejte první krok k životu ve svém snovém domově již dnes!

 

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Nabídková cena 4.500.000,- Kč

Videoprohlídka

Půdorys bytu

3D půdorysy

Měsíční platby a evidenční list

Měsíční poplatky 2.800,- Kč + 2.940 záloha na elektřinu.

Celková měsíční platba 5.740,- Kč včetně fondu oprav.

Ve fondu oprav je naspořená částka 433 tis. Kč.

P.E.N.B. - D méně úsporná

Okolí bytu

     

Katastrální mapa a zákres pozemku

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF