Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1 s halou a lodžií v Č.B.

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 s halou a lodžií, V. Volfa 10

Nabízíme k prodeji rekonstruovaný byt 3+1 s halou a lodžií o ploše 73 m2 v osobním vlastnictví. Součástí bytu je také sklep 2 m2 a lodžie o  ploše 3 m2. Byt prošel rekonstrukcí, během které byly vyměněny podlahy, vnitřní dveře a byla instalována nová kuchyňská linka. Koupelna a WC jsou obložené keramickými obklady a dlažbou.

Dům, ve kterém se byt nachází, prošel částečnou revitalizací. Je zateplený, má novou fasádu, stoupačky a plastová okna. K bytu náleží sklep v suterénu domu a společné prostory jako je kolárna a kočárkárna.

Dispozice bytu je dobře navržená a při rozsáhlejší rekonstrukci nabízí možnost propojit prostornou halu s pokojem a chodbu s kuchyní a koupelnou. (vizualizace této úpravy je níže v nabídce)

Měsíční náklady

Byt se nachází v klidnější části ulice V.Volfa, na rohu s ulicí M.Chlajna. Okolí domu nabízí veškerou infrastrukturu a díky revitalizaci sídliště je v blízkosti dostatek zeleně a dětských hřišť. 

Mateřská škola je vzdálená 400 m, základní škola 300 m2, Medicentrum Máj 450 m, supermarket TREFA 180 m, Obchodní centrum Čtyři Dvory s multikinem Cinestar je vzdálené 600 m.

Zároveň nabízí široké možnosti využití volného času, Branišovský les 500 m, přírodní rezervace Vrbenské rybníky 500 m, Hokejové centrum Pouzar 700 m, dětský zábavní park Bez bot 450 m, Park Čtyři Dvory se skateparkem a dalším sportovním využitím 900 m.  

Dům má také velmi dobrou dopravní dostupnost. Zastávka MHD je vzdálená 400 m.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Nabídková cena 3.350.000,- Kč.

Videoprohlídka

Půdorys bytu

3D půdorysy

Měsíční platby

P.E.N.B. - C - úsporná

Možnost úpravy dispozice bytu

Při rozsáhlejší rekonstrukci bytu je možnost propojit prostornou halu s pokojem a získat tak obývací pokoj o ploše 20 m2 a zvětšit koupelnu o chodbu na cca 5 m2. Mezi stávajícím obývacím pkojem a ložnicí je možné zřídit šatnu, nebo komoru na odkládání věcí. 

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF