Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+kk v Č.B., Otakarova ul.

Popis nemovitosti

Byt v osobním vlastnictví, o výměře 37,9 m2 v Českých Budějovicích, Otakarova ul.

Byt v osobním vlastnictví se nachází v klidné části města, v Otakarově ulici a je vzdálený 3  min. od náměstí.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí. Nové podlahy,  nová koupelna, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, nové omítky, nové rozvody elektřiny, nové dveře, nové topení s vlastním plynovým kotlem.

 Dispozice bytu je 2+kk, plocha bytu je 37,9 m2 + 6 m2 sklep a nachází se v prvním patře. Skládá se z předsíně, koupelny s WC, pokoje s kuchyňským koutem a dalšího pokoje. Výška stropů umožňuje vestavbu patra pro spaní. Okno z pokoje s kuchyňským koutem je orientováno na západ do ulice, okno z druhého pokoje na východ do zahrady. Součástí prodeje je podíl na zahradě o výměře  52 m2

V suterénu domu se nachází společné prostory a sklep o výměře 6 m2. Je možné dokoupení dalšího prostoru o výměře 20 m2.

Dům je zděný, cihlový a prošel rovněž kompletní revitalizací. Zateplení fasády, výměna oken, výměna střechy, výměna stoupaček, výměna vstupních dveří do domu.

V letošním roce je plánována rekonstrukce společných prostor.

V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost. BILLA 300 m, obchodní centrum IGY 700 m, základní škola 250 m, školka 250 m, Poliklinika Sever 400 m.

CENA 3.300.000,- Kč

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy

P.E.N.B.

PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Zákon ukládá realitním kancelářím povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.

RK Dalibor Žáček


RK Dalibor Žáček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF